Kvalita a reference

Základními parametry při výběru jazykové školy pro pomaturitní studium jsou následující:

Zápis v seznamu škol MŠMT

Tento základní parametr určuje, zda Vám škola vydá potvrzení o studiu, které je bráno jako potvrzení, že jste student. Na základě tohoto potvrzení Vám bude stát platit sociální/zdravotní pojištění.

Učitelská různorodost a zkušenosti

Pouze zkušený učitel Vám zajistí, že proberete vše co je potřeba, poukáže na chytáky a vysvětlí podrobnosti. Pokud Vás bude učit více lektorů, zajistíte si tak různorodost poslechu a konverzace - budete lépe rozumět danému jazyku.

Rodilý mluvčí/lektor

Pokud chcete z Vašeho studia získat co nejvíce, volte školu, která nabízí výuku jak s normálním českým učitelem, tak s rodilým mluvčím/lektorem - tato škola Vám jistě dá více, než výuka pouze s jedním (českým) učitelem.

Reference školy od studentů

Dobrým vodítkem při výběru školy jsou reference. Pokud škola nabízí pomaturitní denní studium podívejte se na její reference, popřípadě si je vyžádejte. Kvalitní školy mají kladné reference studentů, nejlépe s popisem, co danému studentovi škola a studium na ní dalo.


Pomaturitní studium jazyků - AJ, NJ
Jazykovka.com
Vám nabízí pomaturitní denní studium s těmito parametry:

2012 - 2013

"Ze začátku jsem si říkal, proč bych se měl ještě něco nového učit? Vždyť už všechno umím. Hned první hodina mne vyvedla z omylu. Celý ten jeden rok byl plný skvělých lidí. Nových přátel a báječných učitelů. Samozřejmě, že jsem si občas říkal ""Sakra proč musím tohle dělat a ještě k tomu tolikrát."" Ale na konci roku, když jsem dělal přijímací zkoušky na Angličtinu v pedagogice, mi teprve došlo, že bez tohoto roku a bez výborných učebních metod této školy, bych se na VŠ dostal jen horko těžko. Pravdou je že jsem za ten rok moc rád a klidně bych si to dal ještě jednou. Díky Jirko, Kevine a Mr. Cooper "
- Richard H. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"Jak hodnotím studium na jazykové škole? Z mého pohledu to určitě nebyl ztracený čas ani peníze. Pomocí přesvědčivého přístupu učitelů, jejich pevným nervům a schopnosti zaujmout, jsem překonala počáteční obavy z angličtiny a tak byla chuť učit se i po škole a úkoly nepsat 30 minut předem. Z úplného začátečníka jsem se vypracovala až na certifikát PET a díky rodilému mluvčímu dokážu v práci reagovat na anglicky mluvící cizince. Pro mě tedy v angličtině velký krok dopředu a studium na této jazykové škole bych si klidně zopakovala. Únorový lyžařský výcvik byl jen bonus k hezky prožitému roku."
- I.S. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"The year spent at the language school wasn´t absolutely lost... I made many new friends of my schoolmates and the teachers were very educated and were able to teach us grammar, right pronunciation and also many interesting things about this beautiful language:) When I started going to this school my main foreign language was German and my English was still at elementary level, but now I´m able to speak, read articles, read English books in my Kindle and so on... I think this school is the best way for people who never had this language, don´t understand grammar, aren´t able to speak or for people who just want to know more." 
- D.E. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"Když jsem přišla na jazykovou školu myslela jsem si, že umím mluvit anglicky. Po pár měsících jsem ale zjistila že vše co nás učili na střední škole je úplně jinak. Studium na jazykovce mi dalo víc sebejistoty v mluvení i díky prezentacím které jsme dělali. Vyhozené peníze to pro mě rozhodně nebyly :)" 
- L.V. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"Vyplnil jsem si mezery v gramatice, osvojil si nové informace. Znalosti získané během roku v jazykové škole jsem již využil a věřím, že i hojně budu využívat. Rok to byl rozhodně úspěšný. Nemám pocit jak ztraceného času, tak ztracených peněz. Šel bych do této školy znovu." 
- V. M. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"Studovat angličtinu na jazykovce bylo to nejlepší, co jsem mohl po maturitě udělat. Během roku jsem se vypracoval až na certifikát PET, i když jsem byl úplný začátečník. Jsem moc rád, že jsem absolvoval tento kurz." R.M. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

"Studium na této škole mi především pomohlo utřídit si již získané poznatky, ale také samozřejmě obohatilo o mnoho dalších věcí, jako jsou například gramatika probraná více do detailu a podobně. Studium bych doporučila především začátečníkům, kteří chtějí intenzivně studovat Anglický jazyk." 
- G.V. (Pomaturitní studium angličtiny 2012 - 2013)

2011 - 2012

"S pomaturitním studiem jsem byla velmi spokojená. Moje angličtina se zlepšila a v cizině se domluvím mnohem lépe, než předtím. Celý rok byl výborný i díky skvělým učitelům na této škole." - A.B. (Pomaturitní studium angličtiny 2011 - 2012)
---
"Studium na jazykovce bylo super, učitelé byli perfektní a myslím si, že jsem se toho hodně naučila, zvláště v gramatice... Nejraději bych tam ještě jeden rok zůstala... Bude mi to celkem chybět: jak výuka, tak spolužáci, řekla bych,že jsme byli dobrý kolektiv. :)" - D.K. (2011 - 2012)
---
"Rok studia na Jazykové škole v Chrudimi byl pro mne osobně velice přínosný. Než jsem na školu nastoupil, AJ jsem se učil 3 roky. Musím podotknout, že v té době jsem kromě té nejzákladnější gramatiky a slabé slovní zásoby neovládal z jazyka takřka nic. Na JŠ si takzvaně ""rozšíříte obzory""... Po tomto roce bych se už nebál vycestovat do zahraničí a MLUVIT ANGLICKY." - R.K. (Pomaturitní studium angličtiny 2011 - 2012)
---
"Já osobně si myslím, že jsem se zlepšil o dost oproti střední škole kde na to učitelé kašlali, tady to bylo fajn. Gramatika byla podávaná dobře takže nebylo těžké se ji naučit a zapamatovat. Pořád se opakovala takže i uplný nováček by si ji zapamatoval. U konverzace to šlo, nejlepší hodiny byly v pátek kdy se s panem učitelem konverzovalo úplně v pohodě a byla sranda :) ." - I.Š. (Pomaturitní studium angličtiny 2011 - 2012)

2010 - 2011


"Na střední škole sem měl nejvetší problém s anglickým jazykem a nikdy by mě nenapadlo, že bych mohl plynně komunikovat anglicky. Díky První soukromé škole jazyků v Chrudimi t
o však zvládám, za to velký dík Všem učitelům." - Petr H. (2010 - 2011)
---
"Toto studium mi pomohlo v tom, že jsem se dostala na Pedagogickou fakultu v HK na obor Anglický jazyk a Ruský jazyk pro cestovní ruch. Po roce tohoto studia se v zahraničí už domluvím bez jakékoliv pomoci ostatních a co je hlavní, rozumím lépe cizincům." - Andy N. (2010 - 2011)

2009 - 2010

"Studium na jazykové škole mi bylo velkým přínosem, naučila jsem se gramatiku, kterou jsem doposud neznala. Konečně můžu s klidným svědomím do životopisu uvést znalost anglického jazyka. 

Při komunikaci s přáteli z ciziny vidím pokrok,komunikace je rychlejší a snazší. Chce to ale znalosti stále udržovat a nevypadnout z toho. 

Ohledně hledání zaměstnání to má také své výhody, v dnešní době skoro všechny pozice vyžadují znalost anglického jazyka. Bez něho se prostě v dnešní době neobejdeme. 

Jsem ráda, že jsem absolvovala tento kurz, byl to příjemný a přínosný rok." - Iva K. (2009/2010)

---

"S úrovní dosaženého vzdělání jsem spokojena a to hlavně díky vyučujícím a jejich znalostem."  - Adéla D. (2009/2010)

---

"Jsem velmi spokojená s výkladem gramatiky, konečně jí rozumím. Hodiny konverzace také bez chyby. Máte tam správné lidi na správném místě."  - Marketa L. (2009/2010)

---

"Se studiem na Jazykové škole v Chrudimi, jsem byla spokojená, hlavně co se týčegramatiky, která mi poskytla mnoho znalostí, které jsem doposud neměla. Načerpané informace jsem také využila při cestování po Asii, kde mi pomohly při komunikaci s místními:)." - Petra M. (2009/2010)

2008 - 2009

"První soukromá škola jazyků v Chrudimi mi pomohla k úspěšnému složení zkoušky FCE. Na začátku školního roku mě čeká test z jazyka, tak doufám že mi to pomůže i tam. Ztracený rok to rozhodně nebyl."  - Jana H. (2008/2009)

---

"Well, it sure was fun. The teachers were reasonable and helpful.  I had hard times and good times. I think it prepared me well enough for the exam, I took FCE . I didn't need it for university. Well, I hope I've written this well xD."  - Josef H. (2008/2009)